Sıkça Sorulan Sorular

Sana nasıl yardımcı olabiliriz?  Aşağıda en sık sorulan soruların yanıtlarını bulabilirsin. Daha fazla sorun olursa bize her zaman iletişim sayfamızdan ulaşabilirsin.

Sana nasıl yardımcı olabiliriz? Aşağıda en sık sorulan soruların yanıtlarını bulabilirsin. Daha fazla sorun olursa bize her zaman iletişim sayfamızdan ulaşabilirsin

Üyelik ve etkinliklerin hepsi ücretsizdir.

https://greatr.org/uyelik/ linki üzerinden üyeliğini ücretsiz ve hızlı bir şekilde oluşturabilirsin. Ardından e-posta kutuna göndereceğimiz e-mail ile WhatsApp grubuna üye olup ülke koordinatörün sana ulaştığında aklındakileri direkt kendisine aktarabilirsin.

Bunun için çalışıyoruz! Şimdilik sadece 7 ülkede hizmet veriyoruz; Amerika, İtalya, İngiltere, Hollanda, Almanya, Fransa, Kanada. Eğer ülkene GreaTR’ı getirmek istiyorsan bize ulaşabilirsin. İletişim bölümünde gerekli bilgiler mevcut.

Üye olmak için tek kriter, yurt dışında lisans veya lisansüstü programda okuyan Türk üniversite öğrencisi olman.

GreaTR bünyesindeki bütün etkinliklerin katılımı gönüllülük esasına dayanır. Hangi etkinliklere katılmak istediğinize seçenekleri inceleyerek karar verebilir, dilediğinize kayıt yaptırabilirsin.

Düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz ve sadece üyelerimize özel olan etkinliklerden haberdar olmak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsin. Güncel etkinlik ve fırsatlar, dahil olduğun ülke WhatsApp gruplarında da paylaşılıyor olacak.

GreaTR topluluğunun ana iletişim platformu ülke WhatsApp gruplarıdır ve üye olman durumunda ülke koordinatörleri sana ulaşarak dijitalde iletişim kurmana ortam hazırlar. GreaTR hedef ve vizyonlarına göre planlanan etkinlikler; dönemsel olarak dijital, fiziksel veya hibrit şekilde gerçekleştirilir.

GreaTR gönüllü bir proje olduğu için organizasyon ekibi projeye farklı yönlerden değer, tecrübe, bilgi birikimi ve iş gücü sağlayan gönüllülerden oluşmaktadır. Eğer siz de GreaTR’a herhangi bir şekilde katkı sağlayabileceğinizi düşünüyorsanız lütfen bize topluluk@greatr.org e-posta adresinden ulaşmaktan çekinmeyiniz.

tr_TR