ŞİRKETLER İÇİN NELER YAPABİLİRİZ?

1- TANITIM HİZMETİ:

31 ülkedeki dünyanın en iyi üniversitelerinde okuyan genç Türk yeteneklere, şirketinizin işe alım/staj programlarınızı, iş ilanlarınızı ve etkinliklerinizi duyurarak; işveren markası iletişimini globaldeki kampüslere ulaştıralım.

Nasıl Ulaştırıyoruz?

-1500’den fazla öğrenci ve yeni mezun genç yeteneğe e-mail yolu ile.
-Yurt dışında bulunan ve işbirliğimizin bulunduğu Türk Society ve Türk Öğrenci Dernekleri ile.
-Dünyanın farklı ülkelerinden seçilen nitelikli Global Advisor ekibimiz ile.
-Sosyal medya hesaplarımız ile.
-Oluşturduğumuz Whatsapp grupları ile.

2-PROGRAM HİZMETİ:

-Oluşturduğumuz Sanal Tersine Beyin Göçü Staj Programı ile yurt dışındaki nitelikli Türk gençlerini şirketinize kazandırıyoruz!

-Şirketinize özel tasarlayacağımız staj/işe alım programları ile yurt dışında okuyan nitelikli Türk öğrenciler özelinde programınızı A’dan Z’ye tasarlıyoruz. 

3-ETKİNLİKLER:

2022-2023 döneminde düzenleyeceğimiz çeşitli etkinlikler sayesinde şirket kültürünüze en uygun olacağını düşündüğünüz etkinliklere dahil olun ve globaldeki genç yeteneklerle birebir etkileşim yakalayın.

1-Rise Together London Career Summit
2-Rise Together Münich Career Summit
3-Tersine Beyin Göçü Zirvesi & Ödül Töreni
4-Sunshine in Your Career Ayvalık Case Study Camp
5-Great Talks
6-Mock Together

4-DANIŞMANLIK HİZMETİ:

Şirketlerin yurt dışında okuyan Türk öğrenciler özelinde beklentilerine uygun olarak özel işe alım, staj ve özel yetenek programınıın ve işveren markası iletişiminin tasarlanması, head hunting ve işveren markanızı ölçme hizmeti sunuyoruz.

1- İşveren markanızı globaldeki kampüslerde ölçebiliriz.
2-Şirketinize özel tasarlayacağımız staj/işe alım programları ile yurt dışında okuyan nitelikli Türk öğrenciler özelinde programınızı A’dan Z’ye tasarlıyoruz.
3-Head Hunting: Şirketinizin açık pozisyonuna yurt dışında eğitim almış genç yetenekleri aradığınız kriterlere göre short list halinde sizlerle buluşturuyoruz.
4-İşveren markası iletişimi tasarımı. Globaldeki kampüslerde ölçülen işveren markası konumlandırmasını Global Advisor ekibimiz ile birlikte tekrardan tasarlayarak yurt dışındaki genç Türk yeteneklere ulaşmak için stratejiler yaratıyoruz.

tr_TR