Great Talks: C-Level Sohbet

Globaldeki genç Türk yeteneklerin şirketinize ve yetenek programınıza olan ilgisini artırmayı amaçladığımız Great Talks etkinliğinde bugüne kadar; İşveren markası iletişimi ile Caroline Koç, Ekrem İmamoğlu (yüzyüze), Nevzat Aydın, Taylan Yıldız, Halil Erdoğmuş gibi isimlerle yurt dışındaki Türk öğrencileri buluşturduk.

Halil Erdoğmuş


Türkiye’nin en büyük e ticaret ve mağazalar zincirlerinden biri olan ebebek’in kurucusu Halil Erdoğmuş şubat ayında bizlerle birlikteydi. Zoom üzerinden gerçekleştirdiğimiz forumda katılımcılarımız Halil Erdoğmuş’un hem kariyer ve sosyal hayatında elde ettiği birikimlerini dinleme fırsatı buldular hem de sohbet eşliğinde merak ettiklerini sorabildikleri bir deneyim elde ettiler.

Halil Erdoğmuş, 2000 yılına geldiğinde ebebek şirketinin temellerini attıktan sonra 2001 yılında e-ticaretle ilgilenen bir kitle bulunca ‘’ebebek.com’’u resmi olarak kurdu. 2003 yılında ebebek, ilk mağazasını açarak satış kısmına da başlamış oldu. Ebebek 2011 yılına geldiğinde 8 mağaza ile yeni bir dönüşüm ve ortaklık sürecine girdikten sonra 2022 yılında 192. mağazasını açarak hızlı bir ivme yakaladı. Şimdiki hedefi globale açılmak olan Halil Erdoğmuş, 2021 yılında İngiltere’de kurduğu şirketin e-ticaretine bu sene başlamayı hedefliyor.

Great Mock: Mock Interview

Bir mülakat simülasyonu olan bu etkinliğimz sayesinde, şirketiniz globaldeki genç Türk yetenekler ile tanışarak profesyonel bir görüşme yapma fırsatı bulur.

tr_TR